Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o usunięciu DFG z LoL'a?
#11
Wymieniłem się Mystery Giftem z takim jednym gimbem. Dostał Pirate Ryze'a. Dobry dil.
The #Starchasers designated translator.
Reply
#12
Uważam, że basenowa Leona prezentuje się całkiem nieźle, jednak powinna zwrócić trochę uwagę na ubiór. Wszyscy są świadomi, iż Lee sin tylko udaje, że jest ślepy i wpatruje się w jej cycki. Myślę, że gdyby rozważyła założenie swetra i leżenie w nim na plaży, to problem by zniknął. Dodatkową niezmierną korzyścią byłoby zabezpieczenie przed wiatrem, nawet małe dziecko wie, że od morza wieje.
Reply
#13
A jak się siedzi gołą dupą na kamieniu (ostatnio z Malphitem grałem), to można wilka dostać (Warwick nas zgankował i było pozamiatane...)
The #Starchasers designated translator.
Reply
#14
I samoopalacz! jeśli w ogóle nie będzie na plaży to jej nie przewieje! Ciepłe skarpety i po kłopocie!
Reply
#15
Widzę więc, że mnie popieracie. Wysuwam zatem wniosek, o napisanie petycji do RIOTu, aby usunęli ten zbereźny obrazek, tudzież zacnie odziali naszą dzielną czołgistkę. Uważam, że zasługuje ona na większy szacunek i ich strony.
Reply
#16
Można też po prostu oślepić Lee Sin'a!
Reply
#17
Ej, ej... nie zabierać mi skinów!
The #Starchasers designated translator.
Reply
#18
Pomysł na Leonę czołgistkę całkiem dobry.
Reply
#19
Mogliby dodać więcej skinów dla postaci z mniejszą ilością. Teraz wyszły kolejne skiny do Nidalee oraz Katariny, a przecież np. Zac posiada tylko jeden skin :/
Reply
#20
Hmm, w zasadzie jest to dobra myśl. Uważam też, że nie trzeba bawić się w półśrodki. Lee sin oszukuje graczy ligi od dobrych paru lat, można spokojnie zamknąć go w więzieniu lub też skazać na karę śmierci. Albo to i to. Najpierw skazać na dożywocie, posiedziałby parę lat, a potem za brak poprawy wysłać na krzesło. Można je pożyczyć od Brauma, tylko najpierw należałoby znaleźć jakieś zastępcze mięciutkie i puszyste miejsce dla poro.
Po tym czasie Lee sin mógłby wrócić do Ligi Legend jako pomocnik Yoricka, jednak ze zmniejszonymi uprawnieniami, na przykład nie mógłby się zbliżać do Leony na odległość większą niż zasięg autoataku Caitlyn.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)