Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[noob-porada]Kayle?
#1
Ostatnio chodzi mi po głowie odklejenie się od bota, a tym samym danie odrobiny wytchnienia Serce Leonce Uśmiech Próbowałem Malzaharem na midzie, podobnie jak i Morganą (playstyle mają dość podobny, stylizację też). A z racji, że jestem typowym przedstawicielem garunky Troglodytus Plemnikus, wybór padł na również hojnie obdarzoną przez naturę, odzianą w złoty pancerz z wielkim mieczem - Kayle.

Szukam jakiegoś ogarniętego guida, bądź choć wskazówek, jak ją budować(Trinity, Hurricane, bardziej sytuacjyjnie?), jaki zestaw run na nią(Hybrid Penetration?), masterki AP/AD, off-tanky?

A, no i oczywiście - która skórka? Duży uśmiech
The #Starchasers designated translator.
Reply
#2
Kayle jest dosyć unikatowa. Jej pasyw powoduje że Hurricane jest bardzo cennym itemem na niej. Podstawą jest Nashor's tooth który powoduje że jej ataki bolą jeszcze bardziej. Jeżeli chodzi o buty to Berserkerki będące doskonałym źródłem AS. Końcowy build powinien wyglądać mniejwięcej tak: Nashor's, Berserkers, Hurricane, Death Cap, Void Staff i sytuacjonalny def item.
Runki AP ale z Hybrid Penetration (jeżeli to niemożliwe to Magic Pen) a masterki 21/0/9 lub 30/0/0.
Reply
#3
Krótko i treściwie!
Łap +rep
Testujemy dzisiaj? Uśmiech

[EDIT] Ma sens na niej jakiś lifesteal/spell vamp? Niby jak już mam Huragan, to mogę bić z dystansu, ale dość ciężko jest, jak mi się trafi ktoś bardziej pancerny.
The #Starchasers designated translator.
Reply
#4
Ja z kolei bym zaproponował Ad build. Huracane też się sprawdza, chociaż Core to IE, Stattik shiv. Oczywiście LW do tego + zerki + botrk + sytuacjny deff item. masterki AD 21/9/0 runki mimo wszystko hybrid penn/ flat mr i flat armor na pol z hp. quinty moznda dać AS lub MS a i AD też będą dobre Oczko. Mam nadzieje że lol po angielsku i skróty ogarnięte Duży uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)