Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna domowa na kanale 6
#11
Reply
#12
Drogi Shirone okrutny władco z kanału 6 muszę poinformować cię, iż homoseksualizm jest zły, karany polskim prawem, nawet w BIBLI! jest napisane cytuję "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą". Pragnę też wspomnieć również, że homoseksualizm to choroba psychiczna!. Pozdrawiam imperator kanału 11
Reply
#13
Reply
#14
Dziękuje imperatora kanału 11 za wsparcie. On rozumie jakim problemem jest w dzisiejszym społeczeństwie homoseksualizm. Jeśli ja przejmę władzę, każdy homoseksualista zostanie wysłany na darmowe obozy. To moje ostatnie już ostrzeżenie. Jeśli channel owner nie zostanie oddany prawowitym władcom, wydam rozkazy moim wojskom. Dzięki wsparciom finansowym od anonimowych źródeł, jestem gotów rozpocząć zmasowany atak już teraz. Daję wam 60 minut na pozytywną odpowiedź.
Reply
#15
Ogłoszenie Prasowe Ligi Adminów Zjednoczonych:
Niniejszym wytaczamy ultimatum, celem pokojowego rozwiązania konfliktu:

[Image: 2018-01-27_23-21-00-LzjYov.png]
The #Starchasers designated translator.
Reply
#16
Reply
#17

Komunikat Prasowy Ministerstwa Logów i Praw Użytkowników.

Cesarstwo Starchasers wraz ze strefą Administracyjną postanawia nałożyć sankcję na kanał 6 za zbyt duże straty w ludziach wywołane wewnętrznym konfliktem przeciwko homofobii.


CZY OBECNY IMPERATOR ZOSTANIE OBALONY?
Jak donoszą najnowsze raporty: to całkiem możliwe. Państwa sąsiadujące definitywnie przyczyniają się do skutecznego obalenia władz!
[Image: 76561198051524500.png]
Reply
#18
Loża Szyderców aprobuje użycie rozwiązań siłowych.
The #Starchasers designated translator.
Reply
#19
Z racji tego, że otrzymałem nową rangę: "piękność", to jestem skłonny porzucić moją władzę na kanale szóstym. Aczkolwiek, jeśli sytuacja będzie wymagała poprawy na ziemiach szóstego kanału, to będę zmuszony ponownie zostać rządzicielem na tym kanale.
Na razie nadal wszystko podlega dyskuji, więc nic nie jest pewne, więc należy traktować moją wypowiedź jak sugestię.
Reply
#20
Zostało już mniej niż 15 minut do rozpoczęcia ofensywy. Apeluje o szybką decyzję władz najwyższych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)