Goldspeak Community

Full Version: Odbanowanie Spajkowieckiego
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam zostałem zablokowany na serwerze TeamSpeak3: GoldSpeak.pl
I tu moja prośba do szanownego OJCA DYREKTORA,  MGR. INŻ. ###
#Tu proszę sobie wybrać najdogodniejsze tłumaczenie:
    włoski – Martino
    niemiecki – Martin
    japoński – マルチン / マーチン / マーティン
    niderlandzki – Maarten, Marten, Martijn
    chiński – 馬丁
    fiński – Martti
    hiszpański – Martin
    Martinus
   litewski – Martynas
    łotewski – Martiņš
    francuski – Martin
    rosyjski – Мартин
   angielski – Martin
   węgierski – Márton

W powodzie blokady jest napisane reasons: przeszkadzanie, tak wiem przeszkadzałem byłem wrednym chu**m ale żałuje za swoje grzechy i nieumyślne postępowanie.
Proszę szanowną administrację o zdjęcie blokady żebym mógł yyy... gadać i ... no właśnie nie wiem co jeszcze ale to jest główny powód, Będę grzeczny. Duży uśmiech
(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]szanownego OJCA DYREKTORA

za samo porównanie do tego szarlatana z Torunia powinieneś dostać recydywę...

(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]włoski – Martino
- Marcello, uat ar u dooin?
- Unbanning Spajki...
- MAMMA MIA!!!


(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]reasons: przeszkadzanie
żeby tylko...

(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]byłem wrednym chu**m
wrednym chujem, to jest Pucek, ty byłeś po prostu... sobą...
(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]ale żałuje za swoje grzechy i nieumyślne postępowanie.
powiedzmy, że ja jestem w stanie ci jeszcze uwierzyć...
(13.03.2020, 00:05)spajkowiecki Wrote: [ -> ]Proszę szanowną administrację o zdjęcie blokady żebym mógł yyy... gadać i ... no właśnie nie wiem co jeszcze ale to jest główny powód, Będę grzeczny. Duży uśmiech

Może i formalnie nie jestem juz adminem, ale mam jeszcze trochę wpływów na TSie. Ale, wolę też mieć święty spokój, więc ode mnie GORĄCA PROŚBA
Alucard sądzę że od ostatniego czasu trochę się zmieniłem może nawet na lepsze, i raczej nie powtórzę błędów. Spokojnie będziesz miał spokój, od czasu do czasu
Moim zdaniem powinnismy dac Spajkowieckiemu jeszcze jedna szanse, zobaczymy czy sie zmienil. Chociaz zarowno uwazam, ze "raczej nie powtorze bledow" jest niewystarczajace.