Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kandydaci na wybory burmistrza
#1
Aby zglośić się na kandydata do wyborów burnistrza należy w tym wątku odpowiedzieć w następujący sposób do 13.01.2016:

Nick: <nick z minecrafta>
Motywacja: <dlaczego ja mam sotać burmistrzem>
#2
Nick : ka21k2

Motywacja : Tylko ja mam doświadczeniw w organizowaniu pracy grup ludzkich jakim jets 4 lata bycia oficerem gildi progresowej w WOWie. Dbam o podstawowe potrzeby miasta bo mam farmy ( i jak mnie nie wybierzecie to te farmy spłoną) , do tego jestem od pierwszej minuty paczkii i tylko ja rozumiem żywotne potrzeby ludu oraz jako jedyny mam wizje jak i zarówno znam pełna historie naszej państwowości. Należy również napomnieć, ze jako jedyny posiadam oswojonego konia co pozwoli mi aktywnie pełnić funkcje reprezentazyjne naszego miasta.

Moje zasługi : Nie zjedliście żadnej rosliny której nasiona własnymi rekami nie posadziłem (główna farma w mieście).

Program jest tylko jeden : Bic kurwiów i złodziei a koniokradów wieszać.
#3
Nick: Spajkowiecki
Motywacja: Moi drodzy przyjaciele! Nazywam się Spajkowiecki i mam 21 lat. Jak wszyscy zapewne wiecie kocham nasze miasto. Chciałbym aby był najpiękniejszym i najbardziej rozwiniętym miastem. Dlatego zgłaszam się do kandydatury na burmistrza. Spróbowałbym naprawić wszystkie jezdnie, biedote, głód .itp abyśmy mogli czuć się bezpiecznie. Również chciałbym zwrócić uwagę na Minecraftowiczow i zorganizować wile kółek zainteresowań oraz wybudować kilka placów zabaw, muzeów . Myślę, że przekonałem was do mojej kandydatury, jeżeli uważacie, że nasze miasto potrzebuje takiej przemiany to zagłosujcie na mnie!
Dziękuję bardzo za uwagę.
#4
Nick: asiekierka

Motywacja: Organizowałem wielokrotnie duże zbiorowości. Wiem, jak wesprzeć użytkowników. Dzięki dużej znajomości praw rządzących wszechświatem jestem najlepiej przygotowany do ochrony serwera przed rzekomo nieuchronną Lagpokalipsą. Jako burmistrz miasta pragnę być dostępny* dla obywateli i otwarty na rozmowy z nimi oraz ich propozycje. Mój cel to zaprowadzenie porządku w przekrzykującym się chaosie obecnej anarchii i wierzę, że jestem w stanie to zagwarantować. Automatyzacja jest gwarantem pokoju i uniknięcia niepotrzebnych sprzeczek. Dążę też do urzeczywistnienia inwestycji, które zapewnią długofalowy rozwój miasta. Ze względu na rozpoznawalność i szacunek jestem ponadto w stanie godnie reprezentować obywateli na forum krajowym, a nawet międzynarodowym.

Moje zasługi: Mimo braku automatycznych koparek wytwory bazujące na wprowadzonych przeze mnie prawach są na serwerze ogólnodostępne. Beze mnie część technologii dostępnych w mieście nie powstałaby, więc sądzę, że jestem najlepiej przygotowaną osobą na przewodniczenie rozwijającej się metropolii.

* - względem uptime serwera, a nawet poza nim
#5
Nick: Czarowiec212

Motywacja: Krótko i zwięźle:

Anarchia xD
A tak serio to wizja zdrowej rywalizacji i kooperacji ekonomicznej, i podejmowanie decyzji na podstawie konsultacji z graczami.
#6
to zaczynamy głosowanie w nowym watku


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)