Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kandydaci na wybory burmistrza
#4
Nick: asiekierka

Motywacja: Organizowałem wielokrotnie duże zbiorowości. Wiem, jak wesprzeć użytkowników. Dzięki dużej znajomości praw rządzących wszechświatem jestem najlepiej przygotowany do ochrony serwera przed rzekomo nieuchronną Lagpokalipsą. Jako burmistrz miasta pragnę być dostępny* dla obywateli i otwarty na rozmowy z nimi oraz ich propozycje. Mój cel to zaprowadzenie porządku w przekrzykującym się chaosie obecnej anarchii i wierzę, że jestem w stanie to zagwarantować. Automatyzacja jest gwarantem pokoju i uniknięcia niepotrzebnych sprzeczek. Dążę też do urzeczywistnienia inwestycji, które zapewnią długofalowy rozwój miasta. Ze względu na rozpoznawalność i szacunek jestem ponadto w stanie godnie reprezentować obywateli na forum krajowym, a nawet międzynarodowym.

Moje zasługi: Mimo braku automatycznych koparek wytwory bazujące na wprowadzonych przeze mnie prawach są na serwerze ogólnodostępne. Beze mnie część technologii dostępnych w mieście nie powstałaby, więc sądzę, że jestem najlepiej przygotowaną osobą na przewodniczenie rozwijającej się metropolii.

* - względem uptime serwera, a nawet poza nim


Messages In This Thread
Kandydaci na wybory burmistrza - by marcin212 - 12.01.2016, 17:27
RE: Kandydaci na wybory burmistrza - by asie - 12.01.2016, 19:06

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)