Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna domowa na kanale 6
#1
Od wielu miesięcy jestem uciskany przez autorytarną władzę użytkownika Shirone. Za dawnych czasów na naszym kanale panowała anarchia, dzięki której prężnie rozwijała się gospodarka. Jednak pewnego dnia channel owner został dany wcześniej wspomnianemu użytkownikowi. Nie liczy się on z głosem ludu, zmusza nas do oglądania gejowskiej propagandy i jest nieodpowiedzialnym władcą. Jeśli sytuacja się nie zmieni może dojść do wojny domowej, która na pewno pochłonie wiele niewinnych istnień, dlatego apeluję do władz goldspeaka o zabranie channel ownera Shirone i oddanie go mi lub Tamie.
Reply
#2
w pełni popieram tą inicjatywę
Reply
#3
Nie żeby coś, ale tama ma wszystko gdzieś, a ja się po prostu nie liczę z twoim zdaniem bo jesteś ludzkim pasożytem. Op, można zamknąć temat.
Reply
#4
Widać tutaj co reprezentuje sobą ten użytkownik. Nie podaje żadnych argumentów, tylko atakuje mnie ad persona. Pragnę podkreślić, że robiąc to złamał on punkt 3.10 regulaminu forum. Czy ktoś taki powinien mieć władzę na kanale ?
Reply
#5
[Image: 76561198051524500.png]
Reply
#6
Komunikat Prasowy Ministerstwa Logów i Praw Użytkowników.

Strefa Administracyjna, Liga Adminów Zjednoczonych Serwera TS3 Goldspeak.pl w porozumieniu z obecnymi przedstawicielami Loży Szyderców®™ rozważa sankcje gospodarcze wobec obecnej władzy kanału szóstego, włącznie z embargo na podróż do wyższych części drzewa kanałów. Interwencja Służb Pacyfikacyjnych uzbrojonych w Banhammery i Rank-Strippery również jest rozpatrywana


Podpisano

Alucard,
Attaché Dyplomatyczny Loży Szyderców®™
do Ligi Adminów Zjednoczonych
Serwera TS3 Goldspeak.pl



===

Wieści z prasy:

Kurier Goldspeaka Donosi:

INWAZJA NIEUNIKNIONA?

Po ujawnieniu zbrodniczych działań władz kanału szóstego nadzwyczajny zjazd mocarstw TS3 Goldspeak.pl ustalił plan działania na najbliższe dni. Władze rozpatrują wszystkie możliwości rozwiązania konfliktu - od sankcji gospodarczych po interwencję zbrojną.

Mimo iż przedstawiciel prasowy L.A.Z. zapewnił, że mocarstwa nie chcą doprowadzić do rozlewu krwi i utraty uprawnień, sama możliwość wzbudza kontrowersje w kilkunastu z ponad stu trzydziestu Narodów Goldspeaka. Na niektórych dochodzi już do malowania kredą po Description, a na jednym zarejestrowano zamieszki z udziałem członków Ekstremistycznego Ruchu na Rzecz Rang. Jeśli zamieszki te rozleją się po reszcie kanałów, może dojść do secesji i masowego eksodusu.
~alu


alu-plotki.pl raportuje:

ADMINISTRATOR TSA POD WPŁYWEM SZYBKIEGO INTERNETU GRA W GRY!
[Image: 2018-01-26_23-41-08_QIHxmp7M6u45zS8Q.png]
Czy 45 Mbit to za dużo?

Znany do tej pory z raczej umiarkowanego i powolnego podejścia do internetu, Administrator m*****212 został przyłapany na korzystaniu z szybkiego internetu LTE. Zapytani o opinie, pozostali admini zapewniali o otoczeniu go odpowiednią opieką, by szok przyspieszenia ściągania na Steam nie przyprawił m*****212 o zawał serca.
alu-plotki składa na ręce Administracji najszczersze życzenia zdrowia dla wielokrotnego zdobywcy Nagrody Najmilszego Admina.
~ap
The #Starchasers designated translator.
Reply
#7
Reply
#8
Reply
#9
[Image: 76561198051524500.png]
Reply
#10
Jako imperator Kanału 11, niestety muszę stanąć po stronie Czapli, ponieważ rozpowszechnianie homoseksualnej propagandy nie jest dobre. Rewolucja ze strony Czapli to bardzo dobry ruch.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)