Poll: Jak oceniasz pomysł Sesji PBF?
You do not have permission to vote in this poll.
Fajnie, grałbym
100.00%
4 100.00%
Eee, głupie. Nie.
0%
0 0%
Total 4 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesja RPG na Forum? (tzw. PBF)
#1
Skoro jest taki dział, to czemu by nie spróbować?
Jako że zakładam temat, to byłbym of course Mistrzem Gry.
W RPG grywam od Liceum (bez mała będzie 12 lat doświadczenia), również mistrzuję, choć rzadko i wybiórczo.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie jako gracz PBFów, możecie poczytać poniższe wątki z for startrek.pl i lastinn.info
Ostrzegam, łącznie jest tego koło dwóch tysięcy postów, prawie powieść Uśmiech I tak, wiem, ze to Star Trek, ale bardziej o zasadę chodzi Język
[spoiler]
USS Nova: Część I, Część II, Część III i jakby Część IV - ST: Nova to ten normalny, serialowo-filmowy Trek (dla tych co znają temat, czasowo jesteśmy plus/minus w połowie Deep Space 9)
In a Soviet Mirror: Część I i Część II - rzeczywistość alternatywna jak muzyka Jelonka Uśmiech Związek Radziecki dokonał Pierwszego Kontaktu i zamiast pokojowo, fazerem i torpedą rozlewa się po kwadrantach galaktyki Duży uśmiech
[/spoiler]

Jeśli znalazłaby się odpowiednia ilość chętnych (powiedzmy, 4 osoby plus ja), moglibyśmy zacząć ustalać szczegóły, jak świat, zasady itp.
The #Starchasers designated translator.
#2
można spróbować Uśmiech
#3
Popieram zróbmy sesje
#4
no to czekamy Duży uśmiech
#5
Poczekamy jeszcze trochę, moze jacyś dodatkowi chętni się zbiorą. Póki co robię notki i wkrótce będzie temacik o settingu i zasadach Uśmiech
The #Starchasers designated translator.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)