Poll: Czy będziesz grał na serwerze?
You do not have permission to vote in this poll.
tak, ale tylko po pełnym restarcie
58.33%
7 58.33%
tak, ale tylko wtedy gdy zachowam swoją bazę/konstrukcje
33.33%
4 33.33%
nie będę grał
8.33%
1 8.33%
Total 12 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poważne Zmiany
#1
Ostrzeżenie 
W związku z dużą nieaktywnością graczy postanowiłem stworzyć tą ankietę.  Musze odchudzić trochę serwer, więc jeżeli ktoś chce przenieść bazę(czytaj ma być nie skasowana) powinien napisać posta z kordami bazy. Przenosiny mogą wiązać się z pewnymi kompromisami np. zniknięciem maszyn ale możecie dostać w zamian surowce. Szczegóły podam po zakończeniu głosowania. Czas na podjęcie decyzji macie do 20:00 18.06.2015. Każdy kto będzie chciał zagrać na nowej(tak naprawdę starej edycji )będzie musiał zaakceptować regulamin. Będzie włączona white-list więc bez akceptacji regulaminu nikt nie wejdzie. Brak wzięcia udziału w głosowaniu będzie uznany za odpowiedź "niebędę grał"
Reply
#2
U mnie zależy od czasu i chęci. Na razie nie będę grał.
Reply
#3
Bede grał jutro wejde do siebie na chate i przygotuje to na czym mi bedzie zalezalo by miec.... wiec bazy nie przenosic ale chciałbym zachowac swój ekwipunek
Reply
#4
Bardziej będę grał, niż nie będę.
Ciężko coś powiedzieć o regularności.
The #Starchasers designated translator.
Reply
#5
Raczej tak, bo wcześniej miałem egzaminy wiec teraz będę mógł się skupić na graniu.



MOJE ITEMY TE CO MAM W EQ MAJĄ ZOSTAĆ
Reply
#6
Będę grał.

Niektóre konstrukcje takie jak peron im. alucarda-marcina czy latające młyny Axoi powinny (wedle życzenia posiadacza) zostać w formie blueprintow z BC.
Oczywiście mówię tutaj o samej skorupie bez wyposażenia.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)