Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Załozenia serwera
#1
Ok no więc pisałem o starmade, ale nigdzie nie sprecyzowałem jak widzę sam serwer ..........

Niestety Starmade rozwija sie troche slamazarnie więc po prostu załozymy, że te rzeczy bedą.. które obiecali.

1) PVP .... Pvp będzie dozwolone, uważam że spora częścią zabawy jest napierdzielanie bezlitośnie innych graczy :], pozatym homebase jest zawsze savebase więc nie ma strasznej spiny................
2) PVE ... Community graczy jest pełne świetnych konstrukcji które będą dodane jako piraci oraz frakcja handlowa.... :
-Frakcja handlowa będzie miała również nieuzbrojone okręty (będzie to ekwialent flot pasażerskich i exploracyjnych)
-Obie frakcje od samego początku będą dysponować zarówno małymi mysliwacami jak i ogromnymi capital shipami......... Piraci nigdy nie onehitują i nigdy nie doganiają twojego okrętu jeśli uciekasz, więc z jednej strony nie ma strachu z drugiej będzie wyzwanie.....

3)Rzecz która będize stanowiła niesamowite wyzwanie dla mnie........... "Znajdźki" W losowych miejscach we wszechświecie, cmentarzyska statków, statki i miasta w kosmosie, oraz na powierzchni planet, porzucone agresywne drony, Stacje, magazyny kolonie............ (łom chrystusie XD).

Komentujcie, hejtujcie, pytajcie, dodajcie coś od siebie
#2
Punkt 3 to obietnica Starmade czy mod?
#3
Punkt 3 to mozolna ręczna robota...... albo mod napisany przez marcin212
#4
Dla mnie jednak najważniejsze będzie kopanie.
#5
Pucek to nie dziala. musisz ogarnac pliki .sment i rozpakowac zapakowanie.
#6
1) Post usunąłem bo jak cola zauważył pliki były źle przygotowane, i zapomniałem je podzielić na frakcje do poniedziałku wrzucę poprawiony

2)Statek startowy darmowy dla każdego gracza w formie darmowego blueprinta będzie w najpóźniej we wtorek rano (prawdopodobnie już w Poniedziałek popołudniu ale to zalezy od tego jak potoczy sie wesele)

Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia.

P.S. W Niedziele wieczorem powinienem pojawic sie na tsie i najprawdopodobniej od razu z gotowymi stacjami


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)