Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesja RPG online, z użyciem TSa.
#1
Dobra, miśki.
Skoro z sesją przez forum nie było odzewu, próbuję jeszcze raz, tym razem oferuję sesję z użyciem TeamSpeaka i jakiegoś mechanizmu typu Hangouts/Roll20.

Schemat jest prosty - zbieramy się na jednym kanale, odpalamy w przeglądarce dodatkowe narzędzie i spędzamy parę godzin w innym świecie. Dokładne zasady i ewentualny rezerwowany czas na to można ustalić przed pierwszym spotkaniem tego typu.

Jeśli znajdą się chętni, proszę zgłaszać się do mnie przez PW albo na TSie - fajnie byłoby zebrać tak z 4 osoby, oprócz mnie oczywiście.
The #Starchasers designated translator.
#2
The #Starchasers designated translator.
#3
Pozwolę sobie na drobne info. U mnie na Operze Roll20.net działa nawet dobrze biorąc uwagę parametry mojej maszyny.
#4
Aktualizacja z dnia 07/02/2016:

Póki co otrzymałem wstępny postaci od:
  • Cothalup (vel Zombie)

W tym tempie to może zagramy w wakacje. Jak to jest, że osoba, która ma najmniej czasu i jest na TSie najrzadziej ze wszystkich, jest w stanie tak spiąć poślady i napisać te parę zdań?
The #Starchasers designated translator.
#5
The #Starchasers designated translator.
#6
Długo aktualki nie było, ale update się należy, więc:

Aktualizacja z dnia 12/02/2016:
Postacie dostarczyli(zbiorczo):

Cothalup (vel Zombie)
grzybek
Axoi
KocproZ
Zafoe
Hubertus

Acerixx podobno coś myślał, ale nie wymyślił. Pucek tylko trollował. Daję im ostatnią szansę, do jutra (13/02) do godziny 23:00 czasu naszego, polskiego (nie TSowego, nie forumowego, a tym bardziej nie Zimbabwe).

Nie ma mnie jutro cały dzień, więc ta informacja jest ostateczna, bezdyskusyjna i nieodwołalna.

W niedzielę spróbujemy ogarnać chwilę czasu, żebym z każdym mógł dopracować szczegóły i może rozegrać jakiś fabularny początek dla waszych postaci z osobna.
The #Starchasers designated translator.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)