Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer Minecraft GoldSpeak
#11
(29.01.2018, 13:35)marcin212 Wrote: Z moim poziomem wiedzy o MC można zrobić wszystko.

Skromność over 9000.

Tak długo jak będą mody dekoracyjne, ja mogę grać Uśmiech

Nie wklejam linków, bo się spieszę, dokleję później:

Chisel
Chisels & Bits
Binnie's (drewno, szkło, ceramika)
jest chyba jakaś upośledzona wersja Carpenter's Blocków na 1.12.x, tylko nie wiem, jak się nazywa. Poszukam.
generalnie wszystko, co pomaga ładnie i kolorowo budować jest dla mnie Uśmiech
The #Starchasers designated translator.
Reply
#12
Reply
#13
http://www.strawpoll.me/14969979
Reply
#14
Brakuje mi odpowiedzi: techniczna(coś w stylu Factorio). Robienie linii produkcyjnych, automatyzowanie wszystkiego. Produkcja na masową skalę. Najlepiej w coopie tak jak w Factorio, żeby lagów nie było.
Reply
#15
(31.01.2018, 13:20)marcin212 Wrote: Brakuje mi odpowiedzi: techniczna(coś w stylu Factorio). Robienie linii produkcyjnych, automatyzowanie wszystkiego. Produkcja na masową skalę. Najlepiej w coopie tak jak w Factorio, żeby lagów nie było.

Trudno mi niestety edytowac tamta ankiete zeby glosy zostaly tak jak byly. Jesli znasz jakas strone w ktorej ludzie moga sami dodawac swoje glosy do ankiety byloby dobrze gdybys podeslal Uśmiech
Reply
#16
Reply
#17
Serwer RP nie jest dobrym pomysłem ,ze względu na małą ilość osób która prawdopodobnie na taki serwer zawita. Również styl serwera "Ej tutaj jest industrializacja, wypier-papier na serwer skkf (czy gdzie tam teraz przesiadują ludzie) jak se chcesz klocki z drewna stawiać" może odrzucać potencjalnych graczy. Nie lepiej jest po prostu stworzyć freebuild/survival, okrasić go modami i dać mu trochę czasu by zobaczyć czy będzie żył?
Reply
#18
Reply
#19
Czy to koniec głosowania? Jest oddane tylko 17 głosów, jakby ktos jeszcze nie zaglosowal, zachecam: http://www.strawpoll.me/14969979
Reply
#20
Polecam zrobić nową ankiete ale z uzyciem google docs gdzie odpowiedzi beda bardziej dostosowane i z mozliwoscia edycji
[Image: 76561198051524500.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)